Klassikale formule
Jij wil liever de opleiding VHF Marifoon volgen in klassikaal verband, zodat je meteen je vragen kan stellen aan een instructeur en samen met andere studenten oefeningen kan maken om de leerstof beter te begrijpen? Dan ben je hier op de juiste pagina!
Leergids
Tijdens deze opleiding gebruiken we onze eigen Leergids Marifoon VHF . Deze leergids kost 40 euro. Je bestelt dit gemakkelijk mee bij je inschrijving.
Snel meer informatie krijgen?
Laat je gegevens na en we contacteren je snel.
Dit zeggen onze studenten over ons
Jan V.
Op 6 oktober 2024 praktijkles motorjacht gevolgd en examen afgelegd. Wat een prachtige ervaring. mede dankzij de voortreffelijke uitleg van Rudy Van Wonterghem onze lesgever.
een ganse dag gevaren, geoefend, gevaren en nog geoefend. heel verhelderend. Rudy heeft ook een prachtige manier om alles uit te leggen, heel duidelijk en met af en toe een kwinkslag. Heel de dag was hij geduldig en gedreven bezig met het overbrengen van kennis over varen. Bedankt Rudy, deze opleiding zal ons zeker helpen olm op een correcte manier het water op te gaan.
Bob S.
Ik kan de Vaarschool alleen maar aanraden! De communicatie verloopt zeer vlot, de website en het online leerplatform zijn zeer goed en de praktijk (deze heb ik gedaan op de Maasplassen) is een fantastische ervaring!
Als voobereiding op de examens zijn de online examenvragen een grote meerwaarde!
Kortom een TOP ervaring!
Ronald A.
De cursus is goed opgebouwd en de filmpjes zijn duidelijk!
Reactie van de eigenaar:Dank je Ronald 👍
Frederick De P.
Zowel de theorielessen als de praktijklessen gevolgd bij Vaarschool.be oftewel José, Rudy, Danny…
Professionele, persoonlijke aanpak, gezellige sfeer wat ervoor zorgt dat de cursisten steeds op hun gemak zijn en vol vertrouwen de examens kunnen afleggen met een succesvolle afloop tot gevolg!
Bedankt mannen, hopelijk komen we elkaar nog eens tegen op of naast het water.
Reactie van de eigenaar:Dank je Federick 💪👍
Patrick V.
Vandaag heb ik mijn praktijkopleiding en -examen gevolgd bij vaarschool, met instructeur Joeri. Ik kan hem van harte aanbevelen.
Joeri legt alles op een rustige, duidelijke en professionele manier uit. Hij leert je niet alleen hoe je moet slagen voor het examen, maar vooral hoe je veilig, gecontroleerd en met vertrouwen een motorboot bestuurt. Tijdens de opleiding gaf hij mij heel wat praktische tips en tricks die je in de praktijk echt helpen bij manoeuvreren, aanleggen en veilig varen.
Zijn geduld, positieve aanpak en jarenlange ervaring zorgen ervoor dat je je snel op je gemak voelt, zelfs als je nog weinig ervaring hebt.
Dankzij zijn begeleiding ben ik vandaag geslaagd voor mijn praktijkexamen. Een uitstekende instructeur en een absolute aanrader voor iedereen die op een veilige en correcte manier wil leren varen.
Nogmaals bedankt, Joeri!
Reactie van de eigenaar:Wauw. Hier doen we het voor. Merci Patrick 🙏
Matthias Van O.
Zeer handige online opleidingen voor wie geen tijd heeft om dit klassikaal te doen. Op 4 weken tijd zowel beperkt, algemeen als praktisch examen motorbrevet afgelegd en overal geslaagd! Speciale dank aan Joke voor de hulp in de keuze van het traject en Rudy voor een geweldige dag praktische training/examen.
Ondertussen ook vhf en RYA dayskipper gestart. Vaarschool.be heeft het allemaal!
Reactie van de eigenaar:Goed gedaan Matthias en bedankt voor de review 👍
Luc J.
Een zeer goede opleiding praktijk gehad, veel geleerd en op een rustige manier uitgelegd door Rudy Van Wonterghem.
We hadden ook een tof taem
Reactie van de eigenaar:Merci Luc 🙏
Davy H.
Fijne zeilcursus en een hele goeie voorbereiding op het vaardewijs. Alles wordt helder en rustig opgebouwd.
Met name Jonas is een fijne lesgever: hij legt het duidelijk uit, neemt de tijd en weet waar hij het over heeft. Zeker een aanrader als je goed wil leren zeilen.
Leo G.
Ik zet bijna nooit recenties, maar in dit geval : Echt een aanrader. Vlot het algemeen stuurbrevet gehaald dankzij heel duidelijke documentatie en proefexamens. Super communicatie met het secretariaat en een leuke dag gehad tijdens het praktijkgedeelte. Allemaal heel vriendelijke mensen en super behulpzaam.
Reactie van de eigenaar:Leo, Fijn dat je voor ons dan toch een review hebt geschreven. Dat appreciëren we heel erg 👍👏
Guido V.
Praktische lessen gevolgd bij de Vaarschool. Zeer leerrijke ervaring en zeker aan te raden.
Reactie van de eigenaar:Dankjewel Guido 🫶
Monsieur V.
Mezelf ingeschreven voor het zelfstudietraject voor het Beperkt + Algemeen Stuurbrevet bij de Vaarschool. Je krijgt toegang tot een uitgebreid en duidelijk platform waarin elk hoofdstuk grondig wordt overlopen.
Als extra heb ik ook veel gebruikgemaakt van de examensimulator, wat absoluut geholpen heeft bij de voorbereiding. Met resultaat: gisteren beide examens behaald met ruim 80%.
Zeer tevreden over het cursusmateriaal en de manier waarop alles wordt uitgelegd. Zeker een aanrader voor wie zich goed wil voorbereiden op het examen!
Paul W.
Om mijn vaarbewijs te halen ben ik eerste gestart met het praktijk examen. 1 intensieve dag, meestal op het water, vanuit de Deinze Yacht Club. Onze instructeur Rik Van Landeghem was zeer gedreven om ons de nodige skills bij te brengen. Ondanks het slechte weer en de moeilijke omstandigheden, hebben we toch heel het programma kunnen afwerken en was iedereen geslaagd zonder compromissen. Super professioneel en een geweldige ervaring. Nu klaarstomen voor de theorie
Reactie van de eigenaar:Dank je Paul 👍
Peter G.
Professioneel, flexibel en vooral zeer vriendelijk. Een aanrader als je wenst lid te worden van de bootfamilie
Reactie van de eigenaar:Dank je voor je fijne reactie Peter 🙏
Patrick M.
Je vous conseille ecolenautique.be
Du premier contact
Jusqu'au jours de examen
Le top
Instructeur jos a maaseik
Qui vous explique a la perfection
Superbe journee pour apprendre les reels
Basse de la navigation
Merci a toi jos
Pour ta gentillesse et de m'avoir
Appris les vrai Basse de la navigation
Juste un mots la perfection de tout l'équipe
Reactie van de eigenaar:Un grand merci 👍
MrThomasHenson
Ik heb de cursus voor algemeen stuurbrevet gekocht en zelfstudie gedaan. Hiermee heb ik het theoretisch examen ferm goed geslaagd! Ik ben ervan overtuigd dat er nog hogere scores behaald worden met de online of klassikale cursussen!
Mijn praktisch examen staat ook gepland en dat ging heel gemakkelijk.
Verder ook zeer goede info over het verkrijgen van het ICC en andere certificaten. Een dikke aanrader!
Reactie van de eigenaar:Bedankt voor de fijne review 💪👍
Jamal El O.
Zeer goede ervaring: perfecte handboek, gepassioneerde lesgevers voor zowel theorie als praktijk en goede les locaties. De online lespakketten zitten ook verknoeid in elkaar. Aanrader!
Reactie van de eigenaar:Merci Jamal !
Michael D.
Zeer goede theorie en praktijk gehad de theorie van Josey zeer duidelijk en aangenaam.
Praktijk van Rudy was ook een hele boeiende en leuke dag .
Beide zijn top instructeurs.
Ik raad iedereen die zijn vaarbewijs wilt halen aan om het via jullie te doen.
Reactie van de eigenaar:TOP 👍 Bedankt voor de fijne reactie 🙏
Els K.
De theorielessen zijn een goede voorbereiding op het examen van de FOD. Een dikke dank je wel aan Dries voor de fijne lessen! Ondertussen helemaal geslaagd en mijn stuurbrevet in aanvraag. Eind augustus bedankte ik ook Rudy al voor de leerrijke praktijkles motoryacht in Antwerpen.
Alles werd zeer begrijpelijk uitgelegd, zowel theorie als praktijk, met voldoende tijd voor persoonlijke aandacht en vragen.
Ik ga toch nog overwegen om eventueel zeilen erbij te doen 😉
Reactie van de eigenaar:Dank je Els!
Dietrich De M.
Ik wil graag mijn dank uitspreken aan de Vaarschool voor de uitstekende begeleiding. De lesgevers gaven steeds duidelijke en rustige uitleg tijdens de lessen, waardoor alles goed te begrijpen was. Ook de communicatie van de school zelf verliep steeds vlot en professioneel.
Dankzij deze goede begeleiding heb ik op slechts één maand tijd zowel mijn beperkt als algemeen stuurbrevet behaald. Een zeer positieve ervaring die ik zeker kan aanbevelen.
Reactie van de eigenaar:Bedankt DIetrich en tot binnenkort op het water 🙂
angelique D.
Ik ben mc vergif
Dizzie D.
Aanvullend op onderstaande ben ik geslaagd voor de theorie van het gewoon en algemeen vaarbewijs ! Zeer leuke on line begeleiding, en als er iets niet duidelijk is kun je rechtstreeks chatten met de mensen van de Vaarschool! Altijd top geholpen en direct ,zonder wachten ! Vaarschool , een echte aanrader !!
Bedankt iedereen en beste groeten ,
Ab
goed en leerzame praktijk ervaring opgedaan met Rudy van Wonterghem, geen gezeur recht toe recht aan, alle vragen ( niet alleen praktijk gericht) beantwoord hij duidelijk en voegt er een voorbeeld bij van hoe en waarom ! wij hadden redelijk wat wind dus kwam er vanzelf een moeilijkheidje bij !zeer leerzaam !echt een aanrader , bedankt Rudy , als iemand vraagt waar en bij wie ze moeten zijn zal ik het laten weten .
beste groeten ,
Ab
Reactie van de eigenaar:Dank je welb🙏👍
Sebastien L.
Super journée, très intéressante, de solides bases le tout dans une ambiance super décontractée! Merci Michel 🙂
Reactie van de eigenaar:Merci Sebastien 💪
Kristof Van S.
Zondag 15/06 opleiding motorboot gevolgd bij Vaarschool in Deinze. Super ervaring met handige tips en een instructeur die vertrouwen uitstraalt. Thx Eric voor de leerrijke ervaring.
anthony M.
Hartelijk dank aan Rudy Van Wonterghem!
Vanaf het eerste moment stelt Rudy je op je gemak met een warm onthaal en een heerlijke tas koffie. Tijdens de opleiding neemt hij uitgebreid de tijd om alles helder en rustig uit te leggen. Zo bouw je stap voor stap voldoende kennis en vertrouwen op om nadien zelfstandig én veilig te kunnen varen.
Nogmaals bedankt, Rudy!
Anthony
Reactie van de eigenaar:Bedankt Anthony 👍
Angelo V.
Mijn dank gaat uit naar Rudy Van Wonterghem voor een onvergetelijke dag op het water. Rudy wist mijn zenuwen al snel te laten verdwijnen door de manier waarop hij in alle rust en kalmte op een professionele manier ons alles aanleerde. Door ieder stukje van de les op te bouwen zodat we klaar waren voor het volgende stuk van de les voelde ik me zelfzekerder achter het roer. Het was een zeer leerzaam en aangename ervaring. Rudy dank je en hopelijk geen vaarwel maar tot spoedig weerzien, misschien wel in het zwaantje... respect en vriendelijke groeten Angelo
Reactie van de eigenaar:Dank je Angelo !